Zasilacze
Zasilacz Aerocool PGS VX-650Plus AEROVX-650PLUS 650 W 120 mm
Aerocool
AEROVX-650PLUS
Nowy
Mało 2 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 50 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 600 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Łączna moc | 650 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150, 300 mm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |