Zasilacze
Zasilacz DeepCool PF750 750W 80 Plus
DEEPCOOL
R-PF750D-HA0B-EU
Nowy
Dużo 30 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Wydajność | 85% |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Certyfikaty | CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Łączna moc | 750 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 900 mm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS White |
| Technologia łożysk | Hypro Bearing |