Zasilacze
ZASILACZ CHIEFTEC CORE 600W ATX 80+ gold
Chieftec
BBS-600S
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Chieftec |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,08 kg |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Prąd wejściowy | 9 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Przeładowanie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc | 600 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | PS/2 |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze do płyty głównej | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150, 500 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm, 150 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 65 cm |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 49 A |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |