| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Wydajność | 92% |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 2,38 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,07 kg |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62 A |
| Łączna moc (-12V) | 9,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,8 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Łączna moc (+12 V) | 744 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120, 400 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150, 400 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 3 |