Zasilacze
Zasilacz ASUS TUF Gaming 750W Bronze
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 750 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |