| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | be quiet! |
| Wydajność | 94,5% |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 2,41 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 253 mm |
| Wysokość opakowania | 152 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Głębokość opakowania | 417 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, UKCA, CCC, Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Łączna moc (-12V) | 6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 17,5 W |
| Prąd wejściowy | 15 - 9 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1300 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc | 1300 W |
| Moc szczytowa | 1400 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 16 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 600 mm, 950 mm, 1050 mm, 500, 800, 900 mm, 750 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 1050 mm, 600 mm, 750 mm, 900 mm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 35 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 35 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Ilość złącz zasilania PATA | 5 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Czas wstrzymania | 18 ms |
| Technologia łożysk | FDB |
| Poziom hałasu | 23,2 dB |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V4) | 40 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V3) | 40 A |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Wysokość kartonu dostawczego | 28,3 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 44 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 32,5 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 14,4 kg |