| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gigabyte |
| Wydajność | 90% |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 12-6 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Nadprądowe |
| Łączna moc | 750 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.31 |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 600 mm, 150 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 120, 500 mm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Długość kabla napędu dyskietek | 12 cm |