Zasilacze
ZASILACZ CHIEFTEC GPF-300P 300W TFX BULK
Chieftec
GPF-300P
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Chieftec |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 1,07 kg |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 230 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 10 W |
| Prąd wejściowy | 6.3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Przeładowanie, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 95 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 16 A |
| Łączna moc (+5 V) | 95 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Łączna moc | 300 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | TFX |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150, 350 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 350 mm, 150 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 35 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 30 cm |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 14 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla napędu dyskietek | 15 cm |