Zasilacze
ZASILACZ AEROCOOL PGS LUX 850W 80+ Bronze/ PSU
Aerocool
AEROLUX-850-80BRONZE
Nowy
Średnio 4 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Wydajność | 88% |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Prąd wejściowy | 5.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Łączna moc (+12 V) | 840 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc | 850 W |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Złącze do płyty głównej | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |