Zasilacze
ZASILACZ AEROCOOL PGS VX-600plus 600W 80+ BOX
Aerocool
AEROPGSVX-600PLUS-80
Nowy
Dużo 28 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 27.90.41.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 50 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 552 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Łączna moc | 600 W |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |