Uchwyty na monitor i telewizor
MACLEAN ULTRA PŁASKI UCHWYT ŚCIENNY DO TV 37-80" MC-481
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Maclean |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 25.99.29.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 120° |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 20° |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400, 400 x 200, 400 x 300 mm, 200 x 200, 300 x 300 mm, 400 x 400, 300 x 200 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |