Uchwyty na monitor i telewizor
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 23"-42" VESA MAX 200 X 200MM, DO 25KG
Gembird
WM-42F-03
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 910 g |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Materiał obudowy | Stal, Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75, 200 x 100, 200 x 200 |
| Obrotowe | Nie |
| Typ mocowania | Ściana |
| Obracanie | Nie |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 1,6 cm |