Uchwyty na monitor i telewizor
Uchwyt do TV LED/LCD 32-70" 40KG AR-89 regulacja pion/poziom 67-355mm
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Standard VESA | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Zastosowanie | TV |
| Uchwyt | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Śruby w zestawie | Tak |
| Odległość od ściany | 67 - 355 mm |
| Mocowanie do płaskiej powierzchni | Tak |
| Kąt obrotu w poziomie | +3 - -3° |
| Kąt obrotu w pionie | +3° -15° |
| Maksymalna waga | 40 kg |