Uchwyty na monitor i telewizor
Uchwyt do 1 monitora LED/LCD 13-32" UM-115 ART wspomaganie gazowe 2-9kg
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ART |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Prosty montaż | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny udźwig | 6,5 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Clamp |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Funkcja obracania | Tak |
| Kąt obrotu w poziomie | 360° |
| Sprężyna gazowa | Tak |
| Kąt obrotu w pionie | -45 - 90° |