Uchwyty na monitor i telewizor
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY 17-32, 100X100MM, DO 9KG
Gembird
MA-D2-01
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Kąt obrotu | 90°, 180° |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Maksymalny udźwig | 18 kg |
| Obrotowe | Tak |
| Typ mocowania | Biurko |
| Obracanie | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Typ montażu | Clamp |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Grubość blatu (max) | 8,5 cm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 9 kg |