Uchwyty na monitor i telewizor
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-32, VESA 100X100MM, DO 9KG
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -180 - 180° |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Clamp |