Uchwyty na monitor i telewizor
Uchwyt do telewizora ART AR-88XL 37-100"
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ART |
| Standard VESA | Tak |
| Przeznaczenie | TV |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 870 mm |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dołączone śruby | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - -5° |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Obracanie | Nie |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Głębokość (max.) | 3,8 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 3,8 cm |
| Wspiera montaż sufitowy | Nie |