Uchwyty na monitor i telewizor
Uchwyt biurkowy do monitora Maclean MC-860 biurkowy 13" - 27" max. 8kg
Maclean
MC-860
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Maclean |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Typ montażu | Screws |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |