Uchwyty na monitor i telewizor
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-668 ścienne, Uchylny 37" - 70" max. 40kg
Maclean
MC-668
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Maclean |
| Kolor produktu | Biały |
| pkwiu | 25.72.14.0 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ produktu | Uchwyt |
| Maksymalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Minimalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |