Płyty główne
Płyta główna Gigabyte H610M H V3 DDR4
Gigabyte
H610M H V3 DDR4
Nowy
Dużo 13 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Procesor | Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i7 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| LED RGB | Tak |
| producent | Gigabyte |
| Pkwiu | 26.20.40.0 |
| Kolor Produktu | Czarny |
| Waga wraz z opakowaniem | 684 g |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przewody | SATA |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 3000 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura, Water cooling, Wentylator, Napięcie |
| Układ płyty głównej | Intel H610 Express |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB, 1GB, 32GB, 16GB, 4GB, 12GB, 2GB |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Mikrofon | Tak |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 3200 MHz |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Karta graficzna | HD Graphics |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |