Płyty główne
Płyta główna MSI B760M GAMING PLUS WIFI
MSI
7D99-017R
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | MSI |
| Procesor | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| LED RGB | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Usługa RAID | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5000 MHz, 5400 MHz, 5800 MHz, 4800 MHz, 5200 MHz, 6000 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 6200 MHz, 6600, 6800 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11ad, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Poziomy RAID | 5, 1, 10, 0 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 6800 MHz |