| Wysyłka | do 72 godzin |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| producent | AMD |
| Pkwiu | 26.11.30.0 |
| Zawiera system chłodzący | Tak |
| Model procesora | 5600XT |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Cache procesora | 32 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,7 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 24 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |