| Wysyłka | do 72 godzin |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| producent | AMD |
| Pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Model procesora | 9700X |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Cache procesora | 40 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Proces litograficzny | 4 nm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,8 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 2200 MHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 192 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3600, 5600 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 28 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSSE3, AVX, AVX-512, SSE2, SSE, SSE3, AVX 2.0, SSE4.1, AES, SSE4.2 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,5 GHz |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Bez ECC | Tak |
| Ilość portów USB | 5 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |