Procesory
Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D Tray
AMD
100-000001503
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| System operacyjny | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Model procesora | 5700X3D |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | 5th Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Cache procesora | 96 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Proces litograficzny | TSMC 7nm FinFET |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 105 W |
| Pudełko | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 780M |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 2900 MHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz, 2667, 2933 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |