| Wysyłka | do 72 godzin |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Data premiery | 9/15/2022 |
| Model procesora | 7900X |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit, 32-bit |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Cache procesora | 64 MB |
| Liczba wątków | 24 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 170 W |
| Pudełko | Tak |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,7 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 400 MHz |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 2200 MHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5200 MHz, 3600 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Cache L2 | 12000 KB |
| pamięć podręczna L1 | 0,768 MB |
| Ilość portów USB | 5 |