Procesory
Procesor Intel Core i7-13700KF 5.4 GHz LGA1700
Intel
BX8071513700KF
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Przeznaczenie | PC |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Status | Launched |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Model procesora | i7-13700KF |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 30 MB |
| Liczba wątków | 24 |
| Pudełko | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 116 x 44 x 101 mm |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 3.0 |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Generacja procesora | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 4,2 GHz |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 5,3 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 253 W |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Tak |
| Rynek docelowy | Gaming, Content Creation |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Nie |
| Technologia Intel® vPro™ | Nie |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0 | 5,4 GHz |