Procesory
Procesor Intel i5-11400F 4.4 GHz LGA1200
Intel
BX8070811400F
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Przeznaczenie | PC/Thin Client/Tablet |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Status | Launched |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Data premiery | Q1'21 |
| Model procesora | i5-11400F |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 jedenaste pokolenie |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Pudełko | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 50 GB/s |
| Procesor ARK ID | 212271 |
| Producent procesora | Intel |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2,6 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4, 2x8+1x4, 1x8+3x4 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512, AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Skalowalność | 1S |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 37.5 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Nie |
| Intel® Thermal Velocity Boost | Nie |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost 2.0 | 4,4 GHz |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Tak |
| Rynek docelowy | Gaming |
| Akcelerator Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 2.0 | Tak |