Podstawki pod laptopa
Podkładka chłodząca DeepCool MULTI CORE X6
DEEPCOOL
DP-N422-MCX6
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 900 g |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 380 x 295 x 24 mm |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Przewody | USB |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pobór mocy (max) | 2,25 W |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 4 szt. |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Prędkość obrotowa (min) | 1000 RPM |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Interfejs hosta | USB |
| Przepływ powietrza | 121,4 |
| Szybkość obrotowa | 1300 RPM |