Podkładki pod mysz
Podkładka pod mysz Kensington Duo Gel, odcienie szarości
Kensington
62399
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kensington |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 420 g |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| pkwiu | 22.29.25.0 |
| Grubość | 2,5 cm |
| Materiały | Żelowy |
| Podkładka dla graczy | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość sztuk | 1 |