Plantronics

Słuchawki Plantronics Blackwire 3325-M Jack+ USB-A

214016-01

Nowy

Dużo

Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta

Nasza cena:234,15 zł

234,15 zł netto

234,15 zł za szt.

Ilość

Przewodowe słuchawki z mikrofonem do komputera certyfikowane do Microsoft Teams, z wtyczką jack 3,5 mm/USB-A, kompatybilne z telefonami komórkowymi, PC i MAC

Wybierając słuchawki, często musisz wybierać między jakością dźwięku a komfortem noszenia. Poly to ułatwia i łączy co jest najlepsze. Wyjątkowa jakość dźwięku i wykończenie wysokiej jakości miękkimi materiałami sprawiają, że Blackwire 3325 jest bardzo odpowiednim rozwiązaniem dla każdego biurka.  Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów, który automatycznie tłumi zakłócające dźwięki w tle masz wiele korzyści dla swoich rozmów.  Do tego zestawu słuchawkowego dostarczona jest torba podróżną, skórzane nauszniki, złącze USB-A i złącze 3,5 mm. W ten sposób wybierasz sposób, miejsce i czas korzystania ze słuchawek.  Połącz zestaw słuchawkowy z telefonem stacjonarnym, komputerem, smartfonem lub tabletem i rozpocznij pierwszą rozmowę.

Blackwire 3325 zapewnia komfort noszenia. Użytkownicy łatwo i całkowicie dopasowują kształt do swoich upodobań. Mikrofonu można używać zarówno po lewej, jak i po prawej stronie głowy, a skórzany nausznik zapewnia duży komfort. Metalowy pałąk jest wykończony miękkimi materiałami, dzięki czemu wygodnie leży na głowie, możesz z łatwością nosić te słuchawki przez cały dzień pracy.

Napisz opinię

Path: > > > > Słuchawki Plantronics Blackwire 3325-M Jack+ USB-A