Pamięć RAM
Pamięć GoodRam GR2666S464L19S/4G DDR4 SO-DIMM 1 x 4 GB 2666 MHz CL19
GoodRam
GR2666S464L19S/4G
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | GoodRam |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |