Pamięć RAM
Zestaw pamięci Patriot Memory Viper PV416G360C7K DDR4 DIMM 2 x 8 GB 3600 MHz CL17
Patriot Memory
PV416G360C7K
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Waga produktu | 105 g |
| Wysokość produktu | 42,6 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 7,1 mm |
| Szerokość opakowania | 122,4 mm |
| Wysokość opakowania | 177,8 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Głębokość opakowania | 13,7 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |