Pamięć RAM
Zestaw pamięci Patriot Memory Viper 4 PVB416G320C6K DDR4 2 x 8 GB 3200 MHz CL16
Patriot Memory
PVB416G320C6K
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Szary, Czarny |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |