Pamięć RAM
Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-3000C16D-16GISB DDR4 DIMM 2 x 8 GB 3000 MHz CL16
G.SKILL
F4-3000C16D-16GISB
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | G.Skill |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Prędkość zegara pamięci | 3000 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2,0 |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Opóźnienie SPD | 39 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Profil SPD | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |