Pamięć RAM
Patriot Signature DDR5 8GB 5200MHz 1 Rank x4 (PSD58G520041)
Patriot Memory
PSD58G520041
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Waga produktu | 17 g |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 2 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Szerokość opakowania | 61 mm |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Głębokość opakowania | 12 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 29 g |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Opóźnienie CAS | 42 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| On-Die ECC | Tak |