Pamięć RAM
GOODRAM SO-DIMM DDR4 16 GB 2666MHz CL19
GoodRam
GR2666S464L19S/16G
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | GoodRam |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Ustawienie trybu | 1024M x 8 |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |