Pamięć RAM
GOODRAM DDR4 16GB 3600 IRDM PRO
GoodRam
IRP-K3600D4V64L18S/16G
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | GoodRam |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |