Pamięć RAM
KINGSTON DDR5 16GB 5600MT/s CL40 FURY Beast Black
Kingston
KF556C40BBK2-16
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kingston |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Waga produktu | 77,1 g |
| Wysokość produktu | 34,8 mm |
| Szerokość produktu | 6,6 mm |
| Głębokość produktu | 133,4 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Szerokość opakowania | 95,3 mm |
| Wysokość opakowania | 171,5 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga wraz z opakowaniem | 101,7 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Ustawienie trybu | 1024M x 64 |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Standard JEDEC | Tak |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 295 ns |
| Czas cyklu wiersza | 48 ns |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 1,8 V |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| On-Die ECC | Tak |