Pamięć RAM
Pamięć PNY DDR4 SODIMM 2666MHz 1x8GB Performance for Notebook
PNY Technologies
MN8GSD42666-SI
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | PNY |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Napięcie | 1.2 V |
| Radiator | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |