Pamięć RAM
Pamięć HP 8GB DDR4 3200 DIMM
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Waga produktu | 14,76 g |
| Wysokość produktu | 30,7 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Głębokość produktu | 3,1 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |