Pamięć RAM
G.SKILL RIPJAWSV DDR4 4X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18Q-64GVK
G.SKILL
F4-3600C18Q-64GVK
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | G.Skill |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel/Quad-channel |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Profil SPD | Tak |