Pamięć RAM
PATRIOT Viper Steel DDR4 8GB 3600MHz CL18 XMP2
Patriot Memory
PVS48G360C8
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Waga produktu | 118 g |
| Wysokość produktu | 44,2 mm |
| Szerokość produktu | 135,7 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Szerokość opakowania | 179,8 mm |
| Wysokość opakowania | 158,8 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Głębokość opakowania | 20,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 118 g |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Opóźnienie CAS | 15 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |