Obudowy komputerowe
Obudowa BE QUIET! SILENT BASE 601 BG026 ATX, Extended ATX, Mini ATX, Mini ITX kolor czarny
BE QUIET!
BG026
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | be quiet! |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Wysokość produktu | 514 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 532 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Wysokość opakowania | 615 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | SECC, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Głębokość opakowania | 565 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Diody LED | HDD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX, micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Maksymalna długość PSU | 28,8 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44,9 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240, 140, 120, 360, 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX, PS2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm, 120 mm |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm, 120, 240 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 61,2 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 18,8 dB |
| Prąd znamionowy wentylatora | 0,12 A |
| Pobór mocy wentylatora | 1,44 W |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |