Obudowy komputerowe
Obudowa Akyga AK995BK ATX, Micro ATX, Mini ITX kolor czarny
Akyga
AK995BK
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Akyga |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 412 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 416 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Diody LED | Zasilanie, HDD, SSD |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 6 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, Flex ATX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15 cm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 1 |
| Liczba wewnętrznych zatok 5.25" | 1 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |