| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | be quiet! |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 8,45 kg |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 492 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 565 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Szkło hartowane, Stal, Plastik |
| Głębokość opakowania | 515 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,84 kg |
| Diody LED | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 80000 h |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 8 |
| Wydajność chłodzenia płynem | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 21 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360, 240, 140, 120, 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 360 mm, 240 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 55,8 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 17,1 dB |
| Prąd znamionowy wentylatora | 0,09 A |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |