Obudowy komputerowe
Obudowa Aerocool PGS STREAK A AEROPGSSTREAK-A-BKRG ATX, Micro ATX, Mini ITX kolor czarny
Aerocool
AEROPGSSTREAK-A-BKRG
Nowy
Dużo 13 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 382,6 mm |
| Szerokość produktu | 190,1 mm |
| Głębokość produktu | 412,8 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), SPCC |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 6 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,1 cm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80, 92 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Przycisk reset | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |