| Wysyłka | do 72 godzin |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 485 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX, micro ATX, Mini-ATX, ATX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | 2 |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie, Tylne |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40,7 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140, 280 mm |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Produent | ASUS |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 280, 240 mm, 140, 360 mm |