Obudowy komputerowe
Phanteks XT View Tempered Glass Windows, D-RGB - black
Phanteks
PH-XT523V1_DBK01
Nowy
Dużo 30 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 7,65 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,55 kg |
| Podświetlenie | Tak |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Maksymalna długość PSU | 27 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,4 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 2x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |