Obudowy komputerowe
MODECOM OBUDOWA BREEZE ARGB FLOW MIDI USB TYPE -C BIAŁA
MODECOM
AT-BREEZE-MG-ARGB-20-000000-0002
Nowy
Mało 1 Sztuka
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Modecom |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Wysokość produktu | 456 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 418 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba portów USB 2.0 | USB 3.0x 2 * |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Gniazdo USB typu C na przednim panelu | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 |
| Przycisk reset | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |