Obudowy komputerowe
OBUDOWA CHIEFTEC SCORPION 4 GL-04B-UC-OP
Chieftec
GL-04B-UC-OP
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Chieftec |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Szerokość produktu | 202,5 mm |
| Głębokość produktu | 436 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,9 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,6 cm |
| Grubość materiału | 0,6 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Szkło hartowane | Panel boczny, Panel przedni |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Typu-C | 1 |